AçıKLANAN OKEY OYNA HAKKıNDA 5 KOLAY GERçEKLER

Açıklanan okey oyna Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Açıklanan okey oyna Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Blog Article

Okey oyunu oyna seçeneklerini bulabileceğiniz sitelerimize ilk olarak üye olmanız gerekmektedir. Dörder yabanlık masalardaki boş yerlere oturarak canlı okey oyunlarına elden dahil olabilirsiniz.

Bir taraftan yârenlik edebileceğiniz bir taraftan okey oyna ve oyunun keyfini çıkarabileceğiniz katakulli odaları sebebiyle hatıran tadını çıkarabiliyor, yeni rüfeka edinebiliyorsunuz.

Oyun sitesi olarak sizlere canlı okey oyununu birlik başınıza oynama imkanı da sunuyoruz. Dubara esnasında oyuncuların masadan ayrılarak oyunu sağlıksız bırakması riskine karşı sizi koruyacak bir önlem olarak geliştirilen nazar boncuğu nefis oyunu, 3 tane bot ile alay malay oynadığınız ve sizin dışınızda kimsenin oyunu sakat bırakıp gidemediği bir katakulli türüdür.

Eşli okey oyna ise yârenlik sayfasında bir yandan dilediğiniz gibi dostça edebiliyorsunuz. Oda da sadece siz ve arkadaşınız olduğu ciğerin ne sohbetiniz ne de oyununuz eksik kalmıyor.

Oyuna konuk methali hakkı da tanımıştır; böylelikle siteye ilk defa ilişkilanan kişilerin siteyi tanıması esenlanmıştır. Hatta sitemizde okey oyununu hiç bilmeyen yahut çok az bilen kişilerin de giriş yapabileceği bile bile, oyunun farklı türlerinin ne şekilde oynanabileceği ve kuralları ile ilgili kırlar da mülhaktir. Oyununun terimlerinin fehvaını da sitemizden rahat öğrenebilirsiniz.

Zımnında online dubara konusun da yeğleme edilebilecek mefkûre platformlardan olan okeyy.net, aynı zamanda insanlara zorlamasız bir tasarruf da sunabilmektedir.

Artık masanıza sadece bayağıdaki adresi paylaşmış olduğunız ihvanınız girebilir, adresi kopyalayıp desise süresince arkadaşınıza mesaj atabilir ya da toplumsal medyada paylaşabilirsiniz

Pek çok kaşkariko sitesi, bu imkânı size vermez. Kullanıcı adını tadil etmek istemeniz durumunda hesabınızı sıfırlamanız gerekir; bu durumda skorlarınızı da sıfırlamış olursunuz.

Son zamanlarda temsil ile müntesip bazı şikayetler bulunmaktadır. Oyunun en bir küme yeğleme edildiği sitelerin taş dağıtımı noktasında adaletsizlik yaptığı iddiası ile biraşkın kişi farklı sitelere yönelmiştir.

Hassaten sitemize üye olmadan da misafir kullanıcı olarak canlı okey plus oynayabilirsiniz, yeterince oynadıktan sonra ve online olarak külah oynamaktan istek almış olduğunıza kanıklık getirdiğiniz saat üyemiz olmanızdan kebir bir kâm duyarız.

Mandepsi sırasında bir eş elindeki perleri sırası ile sunmuşsa ve tükenikse ceza puanı 2 olarak ikrar edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi olayıdır. Ukubet puanı 4 olarak onaylama edilir.

Peki hangi taş sahtedir ve kesinlikle bileceksiniz? Gösterge taşının 1 üst nicelikı joker alegori geçmektedir. Misal mai 3 göstergemiz ise mai 4 okey taşıdır. Oyunda beyaz zehir taş joker kabilinden kullanılır. Doğrusu istediğiniz her taşın canipına koyabilirsiniz.

çok leziz oyun hep yeniyorum beğenmeyenler ve yapamayanlar oynamasın ve abuk subuk mesajlar yazmasın canım yalvarış ediyorum lütfen

Şeker kabilinden odalarda dörtköşe muhabbetlerin radyo yayınları ile desteklenmesi bile çevrimiçi tertibat avantajlarındandır. Antrparantez radyolarda oyuncuların özel devamını oku olarak irade devam istem etmeleri bile imkanlar dahilindedir. Tavla, batak kabil oyunların yanı saf masa oyunları içerisinde arsa saha okey oyunu ile ait kendinizi yetiştirmek ve yeni taktikleri almak isterseniz, bu konuda sizlere iş verecek olan çok bir küme nüshada siteyi bulmanız mümkün olacaktır. Çoklu kullanıcılarla bile oynayabileceğiniz bu desise sebebiyle vaktinizin sefalı bir şekilde geçeceğinden emin olacaksınız.

okey net

Report this page